Sepet

Hakkımızda

Ömer Şafak Mobilya ve İnşaat Malzemeleri San. ve Tic. Ltd. Şti. 1988 yılında Bursa’da faaliyet göstermeye başlamıştır. Yoğun olarak mobilya ve inşaat malzemeleri satışı ile ilgilenen firmamız, bu sektörde üretim de yapmaktadır. Ömer Şafak, sektörü ve ihtiyaçlarını yakından tanımanın avantajıyla kısa sürede Bursa ve Marmara bölgesi çapında güvenilirliği simgeleyen bir marka haline gelmiştir.

Ömer Şafak, 500’ün üzerinde tedarikçisi ve 60’000’den fazla ürün çeşidiyle Bursa’nın en büyük yapı marketlerinden biridir. Seneler içerisinde, hırdavat ve nalburiye ürünlerinin yanında mobilya ve kapı aksesuarları, banyo ve mutfak aksesuarları, teknik hırdavat, yapı kimyasalları, endüstriyel ürünler, beyaz eşya, eviye ve batarya çeşitleri de ürün yelpazemize kazandırılmıştır. Sunulan ürün çeşitliliği ile bölgesinde tartışmasız lider konumda bulunan firmamız, bu gelişim içerisinde müşteri ilişkilerindeki samimiyetini devam ettirmeye özen göstermiştir.

2017 yılı itibari ile Ömer Şafak toplamda 5000m²  kapalı satış alanı ile 5 Yapı Marketin yanı sıra Ankastre & Eviye Market ve bir de Mimarlık ofisinde müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir . Son yıllarda globalleşen dünya ile birlikte internetten satışı ve yurt dışı satışı arttırmaya yönelik çalışmalarımızı hızlandırdık. Bu sayede firmamız da Bursa sınırlarını aşmış, Türkiye’nin ve Avrupa’nın çeşitli bölgelerine ulaşmış olmanın gururunu yaşamakta.